Сервісне обслуговування

Застосування касових апаратів та фіскальних реєстраторів необхідне для установ та підприємств всіх форм власності, а також фізичних осіб, які здійснюють розрахунки із споживачем у різних сферах торгівлі, громадського харчування за готівку, а також виконують купівлю-продаж іноземної валюти. Все обладнання яке автоматизує розрахунок з покупцями повинно бути зареєструвано в органах державної податкової служби за місцезнаходженням суб'єкта підприємницької діяльності.

Згідно діючого законодавства України, касовий апарат або фіскальний реєстратор повинен обслуговуватися у відповідному сервісному технічному центрі. Контрольно-касовий апарат або фіскальний реєстратор — це дуже складний електронний прилад, що спеціально забезпечений пристроєм для друкування касового чека. Він складається з клавіатури, друкуючого пристроя, який друкує на спеціальній паперовій стрічці, індикатора та пам`яті. Сама важлива частина апарату в якій полягає осовна функція обладнання - це фіскальна пам'ять. Фіскальна пам`ять накупичує всю інформацію про здійснені операції купівлі-продажу, що підлягають оподаткуванню. У фіскальній пам'яті накопичуються дані про операції скоєні на даній торговій точці та підлягаючим оподаткуванню. Усі дані, які потрапляють до фіскальної пам`яті неможливо відредагувати та видалити.

Сервісне обслуговування DP 25Кожен виробник фіскальної техніки в Україні, створює спеціальні паспорти та інструкції до своєї техніки, яких повідомляє своїх споживачів про вимоги законодавства, що до гарантійного терміну експлуатації вибору та технічного обслуговування.  Для проведення технічного сервісного обслуговування ЕККА потрібно знайти спеціальне підприємство, що має спеціальний сертифікат погоджений з ГДПІ України - ЦСО та укласти з ним угоду. Сервісний центр має спіціальну техніку та спеціалістів-інженерів, які можуть обслуговувати повністю все обладнання для автоматизації бізнесу.

Абсолютно всі центри сервісного обслуговування мають спеціальну щомісячну абоненську плату. Як правило, платіж знаходиться на одному рівні у всіх центрах, відрізняє їх тільки умови та якість надання послуг. Ліга Сервіс - центр сервісного обслуговування, що надає максимально вигідний сервіс касових апаратів та фіскальних реєстраторів. При заключенні договору з нашим ЦСО ви отримаєте безкоштовний ремонт та заміну усіх деталей, безкоштовну консультацію по технічнім питанням та програмному забезпеченню.

До щомісячної плати входить такий комплекс робіт:

  • Робота по технічному обслуговуванні техніки з виїздом на місце зареєстрованого підприємства та обладнння - 1 раз на місяць.
  • Повна косультація працівників по усуненню несправностей, віддалено по телефону.
  • Спеціальні додаткові виклики за місцем установки обладнання для надання технічної допомоги в робочий час (Пн – Пт  9.00 - 18.00, Сб - Нд - режим чергування).
  • Доставка обладнання в сервісний центр для виконання ремонту (Пн - Пт 9.00 - 18.00 Сб - Нд - режим чергування).
  • Доставка обладнання до замовника з ремонту (Пн - Пт 9.00 - 18.00 Сб - Нд - режим чергування). Введення в експлуатацію касового апарату або фіскального реєстратора (Програмування всіх необхідних параметрів, шапки чека, фіскалізація).
  • Навчання персоналу замовника роботі на обладнанні.

Крім того, в абоненську плату входить оплата інформаційного екваєра, организації, що здійснює прийом та обробку електронних звітів для фіскальної служби України. Всі сучасні касові апарати, які дозволені державним законодавством передають необхідні електронні звіти про продаж по спеціальних дротових та бездротових, каналах інтернет-зв'язку. 

Ліга Сервіс є сертифікованим сервісним центром по ремонту та обслуговуванню техніки відомих Українських виробників. Вам потрібна консультація, порада чи думка спеціаліста – звертайтесь, ми завжди раді допомогти Вам.