IT послуги

Навчання персоналу 1С

Программа 1С для обліку використовується найбільш часто для різноманітних торгових точках - програма дозволяє охопити майже всі основні ділянки підприємства – виробництво, торгівлю, кадровий облік, нарахування зарплати та інші розділи. 

Наша компанія Ліга Сервіс проводить спеціальне навчання 1С. Наші досвідчені та кваліфіковані спеціалісти навчать тонкощам роботи з будь-якими конфігураціями. Ви та увесь персонал вашої торгової точки, зможе навчитися максимально правильно та швидко складати звіти, заповнювати довідники і створювати документи.

Увесь курс навчання в основному орієнтований на працівників, яким необхідно вивчити 1С, а саме тієї конфігурації, яка встановлена в їх організації. Ми з радістю навіть за невеликий проміжок часу зможемо охопити найважливіші моменти роботи з програмним продуктом 1С, наші фахівці навчать вас теоретичним і практичним знанням і навичкам.

Установка відеоспостереження

 

Сервісний центр Ліга Сервіс надає послуги з установки відеоспостереження, налаштування відеореєстраторів, розширення існуючої системи. Наші спеціалісти підберуть необхідне обладнання, а також швидко і якісно проведуть монтаж відеоспостереження в будинку, офісі або в магазині.

В залежності від умов та стану об'єкта, роботи можуть проводитися поетапно, в різний час доби і дні тижня. До того ж, ризик непередбачуваних витрат при цьому буде невисокий. Ми готові обговорити різні варіанти і умови праці на Вашому об'єкті.
Розрахунок вартості робіт з встановлення відеоспостереження проводиться у відповідності з виконанням тих чи інших дій. Як правило, в їх склад входять: прокладка кабелю, установка відеокамер, підключення блоку живлення, установка відеореєстратора, налаштування системи відеоспостереження. Якісна установка відеоспостереження служить запорукою Вашого контролю над своєю територією. 

 

Ремонт, повірка електронних ваг 

 Кваліфікованими майстрами нашого сервісного центру Ліга Сервіс здійснюється сервісне обслуговування а також гарантійний та післягарантійний ремонт вагового обладнання різних виробників.
Також у нас можна придбати запчастини та аксесуари до ваг: датчики, екрани, кнопки, корпуси, блоки живлення, мережні шнури, кабелі для підключення вагів до комп'ютера, USB-COM перехідники.

Компанія Ліга Сервіс пропонує своїм клієнтам комплексну послугу ремонту, яка включає в себе також та держповірку ваг. Тепер, здаючи ваги в ремонт, Ви можете бути впевненими, що вони будуть не тільки точно зважувати, але також будуть мати свідоцтво про держповірка.
Повірка ваг ― це процедура, яка дозволяє законно підтвердити те, що ваги показують правильну вагу.


Встановлення комп'ютерної мережі. СКМ.

 

Комп'ютерна мережа ― це сукупність багатьох складових, що являє собою складну структуру з компонентів та вузлів. Для створення такого механізму потрібні висококваліфіковані фахівці і спеціальне обладнання. Необхідно розуміння принципів взаємодії компонентів комп'ютерних мереж, характер поведінки та їх складових в тих чи інших ситуаціях.

Для створення комп'ютерної мережі необхідно провести великий об'єм підготовчу роботу, встановити які функції та завдання вона повинна виконувати, вибрати топологію мережі, середу і протоколи передачі даних. Данна інформація дозволить вибрати способи реалізації мережі, обладнання для створення локальної мережі, розрахувати повну вартість. Тому одним з найважливыших етапів у створенні комп'ютерної мережі це в першу чергу її проектування. Сервісний цент Ліга Сервіс правильно спроектує комп'ютерну мережу, що дозволить уникнути максимальну кількість проблем.

 

Ремонт компьютерів

Сервісний центр «Ліга Сервіс» пропонує за невисокою ціною якісні послуги з ремонту ноутбуків, комп'ютерів та комп'ютерної техніки. Ви можете замовити у нас ремонт нетбуків, планшетів і телефонів будь-якої марки. Наші працівники вже при першому огляді зможуть визначити поломку, одразу після чого ми зможемо об`явити повну вартість ремонту. Якщо при первинному огляді неможливо виявити деталі поломки, ми беремо Ваш комп'ютер, ноутбук або телефон на діагностику, після чого, перед ремонтом, ставимо до відома за остаточною ціною на виправлення поломки.

Наш сервісний цент Ліга Сервіс здійснює недорогий та якісний ремонт комп'ютерів по всій території України. Ми з максимальною швидкістю та в зручний для Вас час вирішимо будь-яку проблему з персональним компьютером.

Робити ремонт комп'ютерів самостійно не рекомендується для тих у кого немає спеціальних навичок. Ми готові взяти на себе реабілітацію вашого ПК або ноутбука.

Заправка картриджів

 

Якщо ви побачили, що принтер, з яким ви працюєте, почав погано друкувати, то необхідно заправити картридж. Звичайно, в будь-якому випадку можна купити новий, але це обійдеться в певний бюджет. Якщо заправкою картриджа займається кваліфікований майстер, то якість друку абсолютно не зміниться. В нашому сервісному центрі «Ліга Сервіс» здійснюється заправка картриджів найпопулярніших компаній виробників: Canon, Samsung, Brother, HP, Xerox та інших.

Замовити послугу по заправці картриджа можна за допомогою сайту або зателефонувавши за телефонами, що вказані в контактах. У менеджера можна дізнатися скільки коштує заправка картриджа на вашу модель принтера.

Якщо вам необхідна якісна заправка лазерних та струменевих принтерів в Україні, то можете сміливо звертатися в сервісний центр Ліга Сервіс.