Про нас

Ліга Сервіс – це сучасний сервісний центр торгового обладнання. Дипломовані інженери і органічний, єфективний підхід до обслуговування обладнання дозволяють нам забезпечувати максимальний рівень роботи. Комплексний підхід до автоматизації бізнесу, дозволяє професійно автоматизувати абсолютно будь-яку сферу "під ключ". 

Інтернет-магазин www.kassa.org.ua пропонує Вам касові апарати кращих виробників з усього світу! Касові апарати призначені для реєстрації факту придбання товару та для друкування касового чека. Ці прилади служать для допомоги державі контролювати грошовий обіг, повноту, а також своєчасність оприбуткування підприємствами наявного виторгу. Сучасний касовий апарат складається з дисплея, клавіатури, принтера чеків (він друкує на спеціальній чековій стрічці). Для правильного вибору касового апарату, потрібно чітко знати, в якому місці Ви будете його використовувати і які додаткові пристрої Ви б хотіли до нього підключити.

Необхідно визначити, яка модель касового апарату більше підходить вашому бізнесу та відповідає таким головним параметрам, як місце установки, інтенсивність роботи точки, мікроклімат. Також при виборі апарату треба врахувати кількість секцій або відділів, що будуть обслуговуватись; кількість працюючих касирів або продавців; вид використовуваної чекової стрічки; можливість підключати апарат до ПК, терезам, принтера, сканера штрихкода. Вибравши відповідну модель, серію, можна йти до центру технічного обслуговування Ліга Сервіс, де ви зможете отримати додаткову консультацію та купити апарат який найбільше задовольнить ваші потреби. Але окрім покупки касової техніки вам треба обов`язково оформити договір на обслуговування і введення техніки в експлуатацію. Без проходження цієї процедури в податковому органі відмовлять у реєстрації апарату.

Найціннішою перевагою компанії Ліга Сервіс є багаторічний досвід та професійний підхід нашої команди, що дозволяє з легкістю справлятися з найскладнішими завданнями. Ми цінуємо Ваш час, тому що своєчасно виробляємо розрахунок проєктів по автоматизації, закупівлю обладнання та подання всіх необхідних документів до контролюючих органів Україні. На кожному нашому торговому об'єкті ведеться постійний контроль за роботою техніки та програмного забезпесення. Ми працюємо 7 днів на тиждень. Готові відповідати на всі питання 24 години на добу. Швидке реагування на виклик та сервісне обслуговування. Компанія "Ліга Сервіс" входить в число кращих сервісних центрів торгового обладнання Харкова, надаючи високий сервіс і зручність обслуговування нашим клієнтам.

Якщо ви шукайте якісне торгове обладнання, то зупинити вибір на нашому інтернет магазині – це означає заощадити свій час, гроші та гарантовано отримати товар високої якості. Найширший вибір моделей касових апаратів, фіскальних реєстраторів, сканерів штрих кодів, термопринтерів, електронних вагів та детекторів валют тільки в Ліга Сервіс. Ми постійно оптимізуємо роботу нашого інтернет магазину і тому пропонуемо вам обладнання за найнижчими цінами.