Наші клієнти

Наші клієнти - це наша гордість та наше найбільше досягнення. Саме тому зусилля компанії Ліга Сервіс, в першу чергу, спрямовані на подальше вдосконалення якості обслуговування і надання широкого спектру послуг по автоматизації торгового бізнесу.

Магазин ALLO - магазин техніки та електроніки в Україні

Алло – це магазин цифрової техніки та побутової електроніки. Основною перевагою магазина є кращий асортимент, зручність покупки онлайн, відмінні ціни і гнучкі можливості доставки. На сайті магазину ви зможете придбати смартфони, підібрати планшет, придбати сучасні моделі фототехніки і ноутбуків за розумні гроші. Сервісний центр Ліга Сервіс надає послуги по обслуговуванню всього торгового обладнання в Україні. Ми сертифіковані представники найкращих виробників касових апаратів та фіскальних реєстраторів в Україні.

 

Лінія магазинів "EVA" - краса, здоров`я та оселя

Єва Лінія магазинів – це національна мережа магазинів з величезним асортиментом товарів для жінок та дівчат, вона пропонує широкий асортимент декоративної косметики, товарів побутової хімії, парфумерії, категорії дитячої товарів, аксесуарів та біжутерії. Компанія Ліга Сервіс допомагає всім жінкам стати ще красивішими ніж вони є. Ми забезпечуємо надійну та безперебійну роботу всього торгівельного обладнання, що має магазин. Сервісний центр Ліга Сервіс надає послуги по сервісному обслуговуванню в будь-який час за будь-яких обставин.

 

Мережа продуктових магазинів АТБ - найнижчі ціни на продукти

Наш головний клієнт в роботі це одна з найбільших торгових мереж в Україні АТБ. «АТБ-маркет» - підприємство корпорації «АТБ», що динамічно розвивається.  Ліга Сервіс є часткою такої великої корпорації як АТБ. Ми багато років підтримуємо надійну роботу супермаркетів по всій Україні. Системи РРО, сканери штрих-кодів, детектори валют – все це обладнання дає можливість касирам з зручністю та швидкістю обслуговувати своїх споживачів, а наша компанія дбає про безперебійну роботу всієї техніки, що дозволяє робити покупки усім клієнтам.

 

Напівфабрикати «ПРОДУКТИ ЕРМОЛИНО» - смачні, соковиті, різноманітні за формою і змістом

ТМ «ЕРМОЛИНО» включає в себе широкий вибір напівфабрикатів. Вся продукція під ТМ «ЕРМОЛИНО» проходить жорсткий контроль якості на всіх етапах виробництва — починаючи з ретельної перевірки вхідної сировини та закінчуючи виходом готового продукту. Сервісний центр Ліга Сервіс забезпечує безперебійну роботу всіх роздрібних магазинів Ермолино. Касові апарати за допомогою яких здійснюється безпосередній продаж споживачеві всієї продукції  обслуговуються сервісною компанією Ліга Сервіс.

 

Фрешмаркет «Брусничка» — якісні та свіжі товари за доступними цінами

Фрешмаркет "Брусничка" працює у форматі «магазин біля дому» з широким асортиментом. Основа формату «фрешмаркет» — це якісні та свіжі товари, від перевірених постачальників за доступними цінами, доброзичливий сервіс.  ТОВ «Український Рітейл» є постійним партнером нашго сервісного центру Ліга Сервіс. Ми надаємо послуги по обслуговуванні вагового обладнання. Наші інженери зможуть зробити всі необхідні налаштування, державну повірку, миттєво усунути всі проблеми з торгівельним обладнанням. 

 

PROSTOR - найбільш інноваційна і найпрогресивніша мережа магазинів краси і догляду 

Магазини PROSTOR пропонують споживачам широкий та якісний вибір товарів найвідоміших українських та світових виробників: декоративну косметику, парфуми, засоби для догляду та гігієни, біжутерію, галантерею, товари для дому, подарунки й сувеніри, товари для тварин.  PROSTOR створив унікальний простір краси, де кожна дівчина зможе задовольнити свої найсміливіші бажання та створити образ з модними новинками.

 

Гриль-бар Hot Grill - це прості та смачні частування американської та європейської кухні

 Меню гриль-бару Hot Grill в Харкові складається з декількох категорій страв: бургери, піца, салати, гарячі страви, картопля. Вибір буде у всіх, хто зголоднів. Hot Grill дозволить вам заощадити час і смачно поїсти, не залишаючи офісу, університет або будинок. Компанія Ліга Сервіс допомагає Hot Grill вгамувати ваш голод. 

 

Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля»

 Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля» об'єднує на сьогодні 1 000 000 українських сімей, пропонуючи своїм клієнтам сервіс європейського рівня. Книжковий магазин пропонує купити книги усіх жанрів і напрямів: кращі новинки художньої, прикладної, навчальної, дитячої літератури. Сервісний центр Ліга Сервіс є надійним партнером для Книжкового клубу.

 

Дитячий магазин "MIKKI"

 Мережа дитячих магазинів MIKKI – це світ, наповнений враженнями; світ, де здійснюються дитячі мрії. Сервісний цент Ліга Сервіс здійснювала повний комплекс робіт по автоматизації торгівлі в магазинах під час відкриття мережі та надає послуги по технічному обслуговуванню фіскальної техніки до сьогоднішнього дня.

 

"я7я" - мережа продукових магазинів

Магазин я7я мережа продуктових магазинів для тих, кому важливі зручність і якість обслуговування, продуманий асортимент і близькість до дому. Принцип магазину - ціни вигідні для кожного клієнту. Мережа магазинів я7я ставить в основу відповідальність, професіоналізм, повага в роботі з клієнтами і партнерами.

 

HopHead Pub - магазин крфтового пива

HopHeads Pub – це саме місце, де душевне крафтове пиво зустрічає своїх поціновувачів, а цінителі (та й взагалі всі люди, небайдужі до хорошого) отримують вишукане, ні з чим не порівнянне задоволення від смакових відтінків. Ретельно відібрані сорти пива з усього світу - і в Львові. 

 

Мережа аптек 911

Аптечна мережа 9-1-1 – це динамічно розвивається компанія, що налічує понад 150 аптек. "Аптечна мережа 9-1-1" гарантує справжність і якість всіх реалізованих ліків і парафармації. Сервісний центр Ліга Сервіс автоматизує всі операції з продажу ліків. Ми допомагаємо аптеці 911 піклуватися про ваше здоровья. 

 

Сеонд хенд "Мир брендов"

Інтернет магазин одягу секонд-хенд "Мир брендов" Україна пропонує жіночу, чоловічу та дитячу одяг second hand хорошої якості за привабливими цінами! Вам сподобається модний та красивий одяг секонд хенд, в магазині одягаються люди з гарним естетичним смаком і відчуттям стилю. Ліга Сервіс допоможе автоматизувати ваш бізнес з самого першого дня роботи магазину.

 

Аптека Доброго Дня

Національна фармацевтична мережа «Аптека Доброго Дня» - це зручний формат аптечного сервісу: поєднання традицій класичної аптеки з швидким і високоякісним обслуговуванням маркету. Однією з переваг, що відрізняють мережа «Аптека Доброго Дня» від інших аптек - це, кваліфікація і рівень обслуговування фахівців.

 

Товари для людей з цукровим діабетом diaWin

Глюкометри, тест-смужки, голки для інсулінових шприц-ручок, ланцети Офіційний імпортер в Україні виробників: Infopia (Пд. Корея) Twobiens (Пд. Корея) GMMC (Пд. Корея). Сервісний центр Ліга Сервіс надає повне технічне обслуговування фіскальної техніки для компанії, що дбає про людей з тяжкими захворюваннями.

 

Дом посуды - мережа роздрібних магазинів товарів для кухні і сервіровки

 Спеціалізований магазин "Дом посуды" - пропонує Вам таке рішення, як посуд для дому, а також барів, ресторанів, кафе і готелів. "Дом посуды" спеціалізується на продажі посуду високої якості за мінімально можливою ціною. Ліга Сервіс повністю автоматизує робочі процесси компаніі "Дом посуды".

 

Євробачення 2017

 Пісенний конкурс Євробачення 2017 — це 62-й конкурс, що проходив у Києві з 7 по 13 травня 2017. У конкурсі брали участь представники 42 країн. Компанія Ліга Сервіс стала невід'ємним елементом одного з наймаштабніших шоу країни. Наші спеціалісти займалися запуском та повною сервісною підтримкою буфету, що працював на Євробаченні.

 

Мережа ресторанів: Мафія та Якіторія

 Мережа ресторанів Мафія та Якіторія створила для своїх споживачів унікальне меню. До класичних страв італійської та японської кухні кухарі ресторанів додали особливі інгредієнти - авторські соусу, незвичайні смакові поєднання і, звичайно, трохи любові. Саме тому кожна страва мережі ресторанів - це неповторно! Ліга Сервіс допомагає рестаранам створити швидке та якісне обслуговування.

 

Дизайнер одягу NIKITA MELENEVSKI

 

Микита Меленевський створює свій власний стиль, він вибирає природу та звільняє розум. Одяг, як продовження свого унікального Я. Поєднання простих форм і оригінальності ідеї дозволяє реалізувати себе в тій формі, яка найбільш бажана споживачеві. Ліга Сервіс допомагає автоматизувати бізнес з самого початку, сервісне обслуговування всього фіскального обладнання.