Доставка и оплата


Оплата:

 • Готівкова
  — при доставці кур'єром по місту Харків, Львів, Дніпропетровськ;
  — при покупці через представництво по вул. Римарска, 19 м. Харків;
  — післяплатою при отриманні замовлення в представництві служби доставки «Нова Пошта», «Міст Експрес», Почтоматах «Приватбанку»

Почтомат – це автоматичний поштовий термінал, в якому Ви можете у зручний для себе час самостійно (без участі оператора) отримати своє замовлення. Коли Ваше замовлення буде доставлений в почтомат Приватбанку, Ви отримаєте email-повідомлення та/або СМС з повідомленням про доставку посилки на почтомат, після чого можна забрати посилку.

Щоб отримати посилку почтоматі необхідно:
—Авторизуватись через термінал самообслуговування з допомогою вашого номер телефону або картки «Приватбанку».
—Оплатити замовлення картою або готівкою в терміналі.
—Натиснути кнопку "Відкрити клітинку" і забрати посилку

 • Безготівкова — для фізичних осіб через Банк (при доставці по всій території України). Ви можете сплатити висланий вам рахунок безготівковим переказом в будь-якому банку (при цьому стягується банківська комісія). Як тільки оплата надходить на наш розрахунковий рахунок (як правило, гроші надходять на наступний день), товар передається в службу доставки. Прохання після здійснення оплати інформувати менеджерів;
  — для юридичних осіб (в тому числі платниками ПДВ) з оплатою за безготівковим розрахунком можлива доставка в будь-яке наше представництво. Оформлення замовлення з наданням пакету необхідних документів доступно при замовленні від 500 грн.
 • Картами Visa, MasterCard
  Наш сервісний центр Ліга Сервіс підключений до системи безпечних електронних платежів Приватбанку, яка дозволяє оплачувати наші товари і послуги за допомогою будь-яких карт Visa і MasterCard, випущеними українськими банками. Ви можете залишатися спокійними за ваші платежі в Інтернеті завдяки сучасній технології 3D Secure, яка є частиною програми Visa "Verified by Visa" і " MasterCard «MAsterCardSecureCode».

Увага! Одержувачем товару, оплаченого карткою Visa/MasterCard, може бути лише власник картки.

Доставка:

 • Кур'єром до дверей по Харкову, Дніпропетровську, Львову. Адресна доставка товарів здійснюється кур'єрами служб доставки «Міст Експрес», «Нова пошта» по всій території України.
 • Самовивіз з нашиго представництва у Харкові.
  Ви можете забрати замовлення з нашиго офісу в Харкові. Видача здійснюється з демонстрацією та перевіркою працездатності товару.
 • Доставка у відділення компаній перевізників.
  Доставка по Україні через службу доставки «Нова пошта», «Міст Експрес», Почтоматы «Приватбанку». Доставка оплачується клієнтом перевізнику за фактом отримання товару.

Перед відправкою замовлений Вами товар перевіряють на працездатність наші менеджери, заповнюють гарантійний талон. Відправляється Вам замовлення ми страхуємо на 100%, вартість страховки включається в ціну доставки. Так що Ви можете бути спокійні за збереження замовлення. При пошкодженні або втраті вантажу повну матеріальну відповідальність несе служба доставки.

Перевірку замовлення на предмет цілісності упаковки і відсутності зовнішніх пошкоджень товару ми рекомендуємо здійснювати на місці — у відділенні служби доставки у Вашому місті. При наявності пошкодження товару при перевезенні вимагайте від працівників служби доставки скласти акт з зазначенням характеру пошкодження товару і повідомте про це нас!