Блог

В закладах громадського харчування та роздрібної торгівлі широко використовуються електронні ваги. Ваги електронні торгові складаються з наступних основних елементів: вантажоприймального пристрою, електронного перетворювача, процесорного блоку, індикатора (дисплею), клавіатури, принтера. В даний час в конструкції ваги напольні електронні застосовують такі типи перетворювачів: віброчастотні, тензометричні і п’єзокварцеві.

Як  вибрати касовий апарат для свого бізнесу?

Система звітності будь-якого торговельного підприємства не може швидко працювати  без гарно налагодженого обліку продажів. Кожен супермаркет, торговий магазин або кіоск, магазин на заправці повинен мати гарну та налагоджену систему обліку. Можна встановити звичний касовий апарат, що користується найбільшою популярністю або придбати фіскальний реєстратор. Для деяких підприємств необхідно правильно вибрати принтер чеків. Як же зробити правильний вибір?

Ваги з друком етикетки Штрих-ПРИНТ – чудова комбінація апаратної начинки, яка витримала випробування часом, і нового привабливого дизайну – естетичного та практичного.

В Україні постійно ведеться Державний реєстр реєстраторів розрахункових операцій – це перелік усіх моделей РРО, та їх різноманітних модифікацій, що відповідають вимогам нормативно-правових актів і нормативних документів, пройшли державну сертифікацію і дозволені для застосування під час проведення розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг.

Депутати пропонують обмежити розмір комісійної винагороди під час здійснення еквайрінгу

Нещодавно, у Державному Парламенті був зареєстрований проект Закону № 6573 щодо внесення змін в Закон України "Про платіжні системи та переказ коштів в Україні" про комісійну винагороду при здійсненні еквайрингу.

Напевно тому, що:

  • даємо 100% гарантії
  • допомагаємо в оформленні всіх документів
  • створюємо максимальний комфорт

А може тому, що:

  • ми можемо більше ніж все
  • готові зрозуміти всі ситуації
  • пропонуємо мінімальні ціни