Система "Мелофон" Презентація продукту

● Використання спеціалізованого обладнання ● Побудова звітів по музичному контенту ● Централізація управління ● Оптимізація трудовитрат

Наші постачальники. ТОВ «Екселліо Трейд»

ТОВ «Екселліо Трейд» - ексклюзивний представник міжнародної компанії Datecs Ltd. (Болгарія). На українському ринку продукція представлена під торговою маркою "Екселліо".

Фіскальний реєстратор МІНІ-ФП54.01

Фіскальний реєстратор з контрольною стрічкою в електронній формі та вбудованим GSM/GPRS-модемом. Має Ethernet-порт для дротового підключення до Інтернету. Працює з великою базою товарів.

МАРІЯ 304Т для ресторанів

Фіскальний реєстратор Марія-304Т - це сучасний, компактний, надійний та доступний за ціною фіскальний реєстратор, що ідеально підходить для використання у сфері громадського харчування

ЕКСЕЛЛІО DP 25

Продукти, рішення, технології для інновацій у Вашому бізнесі. Ми допомагаємо підібрати касове обладнання, відповідно до вимог закладу, доставляємо і налаштовуємо техніку, навчаємо персонал роботі з нею.

Новини Всі новини

06.08.2020

ПРРО. Програмне Розрахунково-реєстраційне обладнання. Вивчаємо питання. Корисна інформація. Посилання на першоджерело: сайт ДПС.

Про магазин

Погодьтеся, що складно уявити роботу магазину без наявності торгового обладнання, такого як:

– все це щодня допомагає співробітникам торгової точки виконувати поставлені завдання перед клієнтами. Очевидно, що дані пристосування повинні працювати, як годинник - без збоїв, неточностей, затримок, помилок.

Якщо збираєтеся зробити раціональну покупку, тоді пропозиції нашої компанії слід обов'язково розглянути. «Ліга Сервіс» зовсім не новачок вітчизняного ринку. Багато років компанія розвивалася, осягаючи нові грані реалізації високоякісного обладнання на території нашої країни. Заснувавши представництва в декількох великих містах (Київ, Харків, Львів, Тернопіль, Дніпропетровськ), ми не зупиняємося на досягнутих результатах, оскільки до цих пір не вичерпалася енергія розширювати перелік пропонованих послуг.

Налаштування торгового обладнання

Лише на перший погляд здається, що торгове обладнання може самостійно вивчити навіть дитина. Насправді, для стабільної роботи подібних пристроїв настійно рекомендується отримати вичерпну інформацію від грамотного консультанта. Таких фахівців легко знайти в нашій компанії. В ході консультації уточнюйте кожну деталь, що займає не останнє місце в розумінні основ подальшої експлуатації техніки.

Підприємство «Ліга Сервіс» надає наступні послуги:

  1. Допомога в підборі цікавить торгового обладнання. Це суттєво економить час, дозволяючи отримати необхідну техніку без будь-яких турбот.
  2. Установка придбаного обладнання. Велика частина проблем виникає ще до моменту експлуатації техніки, тому принципово важливо правильним чином здійснити установку.
  3. Навчання персоналу. По закінченню навчальних курсів кожен співробітник зможе впевнено продемонструвати отримані навички на практиці.


«Ліга Сервіс» - надійний партнер для вибудовування довготривалої співпраці

Найімовірніше, недавно створена торгова точка не володіє достатнім бюджетом для закупівлі повного спектра необхідного обладнання. Спеціально для цього наші консультанти зможуть скласти перелік найбільш корисних апаратів, необхідних для придбання на початковому етапі. Подальша співпраця завжди приносить очевидні вигоди нашим клієнтам, що позитивно відбивається на времязатратності, фінансових ресурсів годі. Займайте місце серед постійних клієнтів - отримуйте приємні бонуси!