Фіскальний реєстратор МІНІ-ФП54.01

Фіскальний реєстратор з контрольною стрічкою в електронній формі та вбудованим GSM/GPRS-модемом. Має Ethernet-порт для дротового підключення до Інтернету. Працює з великою базою товарів.

Простота і висока якість MG N707TS

«Автоматизація торгівлі» – це рішення, яке дозволяє в єдиній інформаційній програмі реалізувати всі збутові задачі та задовольнити всі індивідуальні потреби клієнтів.

ЕКСЕЛЛІО DP 25

Продукти, рішення, технології для інновацій у Вашому бізнесі. Ми допомагаємо підібрати касове обладнання, відповідно до вимог закладу, доставляємо і налаштовуємо техніку, навчаємо персонал роботі з нею.

Новини Всі новини

27.07.2017

В закладах громадського харчування та роздрібної торгівлі широко використовуються електронні ваги. Ваги електронні торгові складаються з наступних основних елементів: вантажоприймального пристрою, електронного перетворювача, процесорного блоку, індикатора (дисплею), клавіатури, принтера. В даний час в конструкції ваги напольні електронні застосовують такі типи перетворювачів: віброчастотні, тензометричні і п’єзокварцеві.

14.07.2017

Як  вибрати касовий апарат для свого бізнесу?

Система звітності будь-якого торговельного підприємства не може швидко працювати  без гарно налагодженого обліку продажів. Кожен супермаркет, торговий магазин або кіоск, магазин на заправці повинен мати гарну та налагоджену систему обліку. Можна встановити звичний касовий апарат, що користується найбільшою популярністю або придбати фіскальний реєстратор. Для деяких підприємств необхідно правильно вибрати принтер чеків. Як же зробити правильний вибір?

21.06.2017

Ваги з друком етикетки Штрих-ПРИНТ – чудова комбінація апаратної начинки, яка витримала випробування часом, і нового привабливого дизайну – естетичного та практичного.

Про магазин

Ліга Сервіс – сервісний центр торгового обладнання. Ми давно працюємо у сфері автоматизації бізнесу, займаємося його автоматизацією та сервісним обслуговуванням. Розпочиналося все з декількох людей, які з любов’ю та захопленням займалися своєю справою та кожен день ставали краще і відшліфовували свій професіоналізм. Зараз ми стабільна компанія з надійною технічною базою та кращими співробітниками.


Ліга Сервіс надає повний обсяг послуг найвищої якості, які базуються на високій професійності наших працівників. Ми працюємо комплексно з кожним клієнтом. Такий підхід передбачає допомогу у виборі та встановленні торгового обладнання, програмного забезпечення, а також навчання персоналу, який буде працювати с апаратами, надання гарантійне обслуговування та професіонального сервісу. Ліга Сервіс розробила свою індивідуальну відпрацьовану схему роботи з клієнтами, яка гарантує стовідсотковий сервіс повністю задовольняючий потреби найвибагливіших клієнтів.


Компанія Ліга Сервіс працює по всій території України. Наші представництва є у Харкові, Львові, Дніпропетровську, Тернополі та Києві. З кожним роком ми розвиваємося та стаємо досконаліше. Сервісне обслуговування – це те, чим ми займаємося кожного дня. Ми знаємо все про торгове обладнання, його програмне забезпечення та технічну підтримку. Наша компанія завжди відкрита для співробітництва. Ми пропонуємо дуже широкий та якісний асортимент обладнання та витратні матеріали. Для постійних клієнтів та партнерів у нас передбачені спеціальні вигідні умови та пропозиції.