Фіскальний реєстратор МІНІ-ФП54.01

Фіскальний реєстратор з контрольною стрічкою в електронній формі та вбудованим GSM/GPRS-модемом. Має Ethernet-порт для дротового підключення до Інтернету. Працює з великою базою товарів.

МАРІЯ 304Т для ресторанів

Фіскальний реєстратор Марія-304Т - це сучасний, компактний, надійний та доступний за ціною фіскальний реєстратор, що ідеально підходить для використання у сфері громадського харчування

ЕКСЕЛЛІО DP 25

Продукти, рішення, технології для інновацій у Вашому бізнесі. Ми допомагаємо підібрати касове обладнання, відповідно до вимог закладу, доставляємо і налаштовуємо техніку, навчаємо персонал роботі з нею.

Новини Всі новини

04.11.2019

10.09.2019 р. Верховна Рада прийняла 2 законопроекти, що стосуються сфери застосування реєстраторів розрахункових операцій). Якщо зараз невеликі ФОП на єдиному податку 2-3 груп (укр.ФОП) користувалися правом не використовувати касові апарати або фіскальні реєстратори (РРО) до досягнення річного обороту в 1 млн.грн (крім кількох "особливих" груп типу продавців складної техніки, ліків і підакцизних товарів), то Законами планується поставити застосування РРО всім ФОП платників єдиного податку 2-4 груп з 1 січня 2021 р

24.07.2017

В закладах громадського харчування та роздрібної торгівлі широко використовуються електронні ваги. Ваги електронні торгові складаються з наступних основних елементів: вантажоприймального пристрою, електронного перетворювача, процесорного блоку, індикатора (дисплею), клавіатури, принтера. В даний час в конструкції ваги напольні електронні застосовують такі типи перетворювачів: віброчастотні, тензометричні і п’єзокварцеві.

14.07.2017

Як  вибрати касовий апарат для свого бізнесу?

Система звітності будь-якого торговельного підприємства не може швидко працювати  без гарно налагодженого обліку продажів. Кожен супермаркет, торговий магазин або кіоск, магазин на заправці повинен мати гарну та налагоджену систему обліку. Можна встановити звичний касовий апарат, що користується найбільшою популярністю або придбати фіскальний реєстратор. Для деяких підприємств необхідно правильно вибрати принтер чеків. Як же зробити правильний вибір?

Про магазин

Погодьтеся, що складно уявити роботу магазину без наявності відповідного торгового обладнання. Касові апарати, фіскальні реєстратори, термопринтери, сканери штрих-коду, вагове обладнання, грошові ящики, детектори валют, касова стрічка - все це щодня допомагає співробітникам торгової точки виконувати поставлені завдання перед клієнтами. Очевидно, що дані пристосування повинні працювати, як годинник - без збоїв, неточностей, затримок, помилок.

Якщо збираєтеся зробити раціональну покупку, тоді пропозиції нашої компанії слід обов'язково розглянути. «Ліга Сервіс» зовсім не новачок вітчизняного ринку. Багато років компанія розвивалася, осягаючи нові грані реалізації високоякісного обладнання на території нашої країни. Заснувавши представництва в декількох великих містах (Київ, Харків, Львів, Тернопіль, Дніпропетровськ), ми не зупиняємося на досягнутих результатах, оскільки до цих пір не вичерпалася енергія розширювати перелік пропонованих послуг.

Налаштування торгового обладнання

Лише на перший погляд здається, що торгове обладнання може самостійно вивчити навіть дитина. Насправді, для стабільної роботи подібних пристроїв настійно рекомендується отримати вичерпну інформацію від грамотного консультанта. Таких фахівців легко знайти в нашій компанії. В ході консультації уточнюйте кожну деталь, що займає не останнє місце в розумінні основ подальшої експлуатації техніки.

Підприємство «Ліга Сервіс» надає наступні послуги:

  1. Допомога в підборі цікавить торгового обладнання. Це суттєво економить час, дозволяючи отримати необхідну техніку без будь-яких турбот.
  2. Установка придбаного обладнання. Велика частина проблем виникає ще до моменту експлуатації техніки, тому принципово важливо правильним чином здійснити установку.
  3. Навчання персоналу. По закінченню навчальних курсів кожен співробітник зможе впевнено продемонструвати отримані навички на практиці.


«Ліга Сервіс» - надійний партнер для вибудовування довготривалої співпраці

Найімовірніше, недавно створена торгова точка не володіє достатнім бюджетом для закупівлі повного спектра необхідного обладнання. Спеціально для цього наші консультанти зможуть скласти перелік найбільш корисних апаратів, необхідних для придбання на початковому етапі. Подальша співпраця завжди приносить очевидні вигоди нашим клієнтам, що позитивно відбивається на времязатратності, фінансових ресурсів годі. Займайте місце серед постійних клієнтів - отримуйте приємні бонуси!