ZEBEX

Модель Zebex Z-3100 MagicC - это сканер штрих-кодов специально для тех, кто ценит своё время, надёжность и комфорт в использовании. Если Вы работали уже с моделью Z-3000, имейте в виду, что сканеры Z-3100 и Z-3000 отличаются скоростью сканирования.

1 960 грн

Компанія ZEBEX з Тайвані, була заснована в 1987 р.,вона  присвятила все своє існування виробництву обладнання для автоматичної ідентифікації сканерів і терміналів. Головною ціллю компанії є створення якісної продукції та підтримка високого рівня задоволеності споживача, роблячи повну технічну підтримку та застосовуючи нашу власну інноваційну технологію для забезпечення найкращої продуктивності.

На сьогоднішній день вся продукція ZEBEX продається по всьому світу; у нас є дистриб'ютори на всіх континентах (крім Антарктиди). Сканери та портативні комп'ютери ZEBEX можна зустріти практично в кожній сфері.

На кожному з етапів виробництва ZEBEX головне значення надається високому рівневі якості. Ми дбаємо про рівень  технічної продукції  у всьому. Це відноситься до складальних ліній, що випускаються нами продуктів та підтримку замовників до професійної упаковки та систем відвантаження. Найголовніша ціль компанії це забезпечення високої якості абсолютно у всіх аспектах своєї роботи, компанія ZEBEX отримала сертифікат ISO 9001 в 1998 році і з того часу безперервно розширює перелік отриманих галузевих сертифікатів та свідоцтв про акредитацію

Компанія ZEBEX робить всі продукти тільки на своєму виробництві на Тайвані, постійно підвищуючи ефективність виробничих процесів, щоб випускати продукцію найвищої якості.  ZEBEX роблять серйозні науково-технічні розробки.

ZEBEX вкладає кошти в розвиток та постійне вдосконалення виробництва.  Високі міжнародні відзнаки підтверджують здатність компанії боротися на світовій арені та радувати наших підприємства гарними продуктами світового класу.

Купити сканер штрих-коду компанії ZEBEX  ви можете в сервісному центрі торгового обладнання Ліга Сервіс. Наша сервісна служба допоможе підібрати найкращу модель сканеру штрих-коду для вашого бізнесу.