Xprinter

Чековый принтер с Автообрезчик Xprinter XP-Q260 (USB + COM + LAN) предназначен для работы в точках продаж с большим товаропотоком. Кабель USB и RS232 входит в комплект поставки.

3 400 грн

Настольный чековый принтер Xprinter XP-Q200 является идеальным выбором, принтер может печатать на бумаге шириной 57 мм или 80 мм, имеет достаточно высокие производительные возможности, относительно невысокую стоимость и проверенную временем надёжность.

3 300 грн

Одне із самих необхідних обладнань, що потрібно для підприємців, які займаються продажем різноманітного товару, є принтер для друку чеків. Сервісний центр Ліга Сервіс займається продажем продукції компанії Xprinter, що працює в середньому ціновому сегменті та пропонує своїм споживачам принтери чеків по доступній ціні, з широким функціоналом та якісною зборкою.
Для найкращого вибору принтера друку чеків Xprinter для свого бізнесу, необхідно дуже детально ознайомитися зі всіма характеристиками кожної моделі. У нас представлені найпопулярніші та найякісніші прості моделі, які допомагають продавцям проводити торгові операції з покупцями. Компанія Xprinter випускає термопринтери, які можуть друкувати етикетки, та чеки з нанесенням логотипу компанії.
На весь модельний ряд Xprinter надається гарантія від виробника, а вся доставка здійснюється по всій території України.

Компанія Xprinter це професійне підприємство, що займається розробкою та продажем POS-принтерів. Головною ціллю Xprinter є стати одними із перших світових виробників POS-принтерів. Компанія має широку вробничу лінію та цілу мережу, що займається маркетингом. Принтери чеків Xprinter мають функціональні індивідуальні рішення, демократичну ціну та високу надійністю. Компанія Xprinter здійснює продаж продукції більш ніж в 30 країн та регіонів по всьому світу, де вони користуються успішним застосуванням. Принтери друку чеків Xprinter використовуються на підприємствах громадського харчування, касах, в транспорті, роздрібної торгівлі, телекомунікації, медицині, логістики та інших галузях.
Якщо вам треба висока якість по доступній вартості, тоді вам необхідно зупинитися на принтері чеків Xprinter від сервісного центра торгового обладнання Ліга Сервіс!