Sybol

Syble ХВ2178G – бюджетный ручной лазерный сканер, который позволяет легко считывать линейные штрих-коды простым нажатием кнопки. При невысокой цене обладает всеми необходимыми характеристиками качественного продукта.

1 620 грн

В сервісному центрі Ліга Сервіс представлено обладнання для автоматизації торгівлі сканер штрих коду Sybol. Це відома у всьому світі компанія, що знаходиться в Китаї, продукція якої користується заслуженою репутацією у всьому світі. Наші фахівці вже багато років поставляють сканери штрих коду на ринок України компанії Sybol. За цей час сканери успішно інтегровані в найрізноманітніші торговельні мережі України та отримали високу оцінку фахівців. Сьогодні практично всі відомі в Україні торгові мережі використовують сканер штрих коду цих компаній для організації оптової і роздрібної торгівлі. Сканер штрих-коду сьогодні – це надійний помічник у компаніях, що спеціалізуються на торгівлі та виробництві різних товарів.

Купити сканер штрих-коду Sybol в Україні в сервісному центрі Ліга Сервіс. Наші спеціалісти підберуть найкращу модель для вашого бізнесу, що повністю задовольнить потреби робочого персоналу.