Штрих-ПРИНТ

Торговые электронные весы с печатью этикеток ШТРИХ-ПРИНТ ПВ специально созданные для торговых отделов с мясом, рыбой и прочих товаров повышенной влажности.

38 480 грн

Электронные торговые весы ШТРИХ-PC200 C3 - это целый весовой комплекс с надежным модулем и печатающим механизмом для печати этикеток , который был разработан компанией ШТРИХ-М.

85 000 грн

Электронные весы Штрих-Принт С 15-2.5 с печатью этикеток, идеально подойдут для магазинов с самообслуживанием.

38 200 грн

Электронные торговые весы с печатью этикетки Штрих-Принт М 4.5 специально разработаны для организации торговли. Весы имеют абсолютно все необходимые функции, которые необходимы для полной комфортной организации прилавочной торговли.

24 999 грн

Электронные весы с термопечатью чека Штрих-Принт Ф1 были созданы на предприятии "ШТРИХ" (Россия) и имеют прекрасные показатели качества и надёжности. Весы модели Штрих-Принт Ф1 отличаются среди своих конкурентов невысокой ценой.

21 999 грн

Компанія Штрих - М почала працювати в 1987 році. На базі ЗАТ "НТЦ "Вимірювач" було створено напрямок по розробці та виготовленню контрольно-касових машин. Зараз компанія "ШТРИХ-М" це величезний холдинг з власними виробничими можливостями. Виробництво обладнане найсучаснішим іноземним обладнанням.

На сьогоднішній день Штрих - М має чотири потужних заводу та спеціальними лініями поверхневого монтажу електронних компонентів, верстатами на комп’ютерному управлінні, що займаються обробкою металу, автоматизованими лініями фарбування, спеціальними автоматами для вироблення деталей з пластмаси, великими цехами. В процесі виробництва вся продукція проходить повний контроль якості на атестованому контрольно-вимірювальному обладнанні. Завершаючи контроль по якості відбувається на складально-випробувальних ділянках. На цих ділянка проходить завершальна стадія складання та пакування і відправка замовнику. ШТРИХ-М має на власний штат висококваліфікованих конструкторів, інженерів та програмістів. Всі працівники володіють значним інтелектуальним потенціалом, що дозволяє постійно удосконалювати обладнання та працювати з найскладнішими задачами. Компанія ШТРИХ-М має більше ніж 600 авторизованих організацій в Росії і СНД,  понад 1500 центрів, здійснюють сервісне обслуговування техніки ШТРИХ-М. Добре розвинена широка інфраструктура охоплює всю Україну та дозволяє дуже оперативно реагувати на будь-які запити користувачів та просувати в регіони найсучасніші технології автоматизації торгівлі. Компанія ШТРИХ-М постійно активно розвиває свою мережу. Найголовнішою метою в компанії ШТРИХ-М є створення та реалізація абсолютно всіх можливих рішень, що допоможуть автоматизувати та прискорити роботу Вашого бізнесу.

Купити електронні ваги з друком етикеток компанії лідера ШТРИХ-М в Україні в сервісному центрі торгового обладнання Ліга Сервіс.