Pro

Дякуючи дуже потужному джерелу ультрафіолетового свічення PRO 12 дозволяє переглянути всі деталі УФ-образу банкнот. Простота та надійність PRO 12 роблять його одним з самих найпопулярніших детекторів у всьому світі.

537 грн

Ультрафіолетовий детектор для валют PRO 7 настільки малий габаритами, що може поміститися навіть на самому компактному робочому місці касира. Потужність моделі УФ джерела 7 Вт.

380 грн

Мініатюрні розміри детектора, що має параметри в доларової банкноту, та вагою всього 300 грамів, що дозволяють переносити його в сумці або навіть кишені піджака.

265 грн

Напівавтоматичний детектор валют Pro 4 є незамінним пристроєм, в той час як немає можливості застосувати стаціонарні моделі. Перевірка справжності купюр в ручному режимі в УФ світлі стає можливою абсолютно в будь-яких умовах, завдяки Pro 4.

265 грн

Переглядовий детектор моделі PRO 12 LPM має широку популярність у використанні в фінансовій та торгівельній сфері. За допомогою даного детектора ви в лічені секунди можете перевірити на справжність гроші, що є поширеними в фінансовому обігу.

930 грн

Детектори банкнот PRO-12PM – просмотровий  пристрій, що створений для експертної оцінки достовірності купюр. Модель  може приступити одразу до роботи після підключення дякуючи спеціальним вбудованим сенсорам, що здатні реагувати на рух.

670 грн

Компанія Pro відома, в першу чергу, своїми надійними детекторами валют та цінних паперів та лічильниками банкнот. Детектор валют – це пристрій, що обладнаний ультрафіолетовими лампами та надає можливість визначити наявність захисних елементів на тому чи іншому фрагменті грошей, банкнот, документів та іншого. Існують також дорогі детектори валют – що працюють не за рахунок УФ освітлення, а за допомогою інфрачервоного або ж іншого світу. Дані моделі дорогих детекторів достовірності використовуються в банках, нотаріальних конторах та інших юридичних, економічних, державних службах. Для належного використання ультрафіолетового детектори для перевірки фальшивих грошей необхідно знати основні та додаткові елементи захисту на кожній банкноті. Банкноти різних номіналів можуть відрізнятися по ступеню захисту, варіантів виконання даної захисту і від її елементів. Всім купюрам певної валюти притаманні спільні мітки та правила визначення автентичності. Це необхідно знати кожному спеціалісти, котрий працює з грошовими операціями.

Кпити надійну модель детектору в Україні в сервісному центрі Ліга Сервіс. Наші фахівці підберуть найкращу модель, що притаманна саме вашому бізнесі.