Pro

Благодаря очень мощному источнику ультрафиолетового свечения PRO 12 позволяет просмотреть все детали УФ-образа банкнот. Простота и надежность PRO 12 делают его одним из самых популярных детекторов.

537 грн

Ультрафиолетовый детектор для валют PRO 7 настолько мал габаритами, что может поместиться даже в самом компактном рабочем месте кассира. Мощность источника УФ света - 7 Вт.

380 грн

Миниатюрные размеры и малый вес (всего 300 граммов), позволяют переносить его в сумке или даже кармане пиджака.

265 грн

Полуавтоматический детектор валют Pro 4 является незаменимым устройством, в тех случаях, когда нет возможности использовать стационарные модели. Проверка подлинности купюр в ручном режиме в УФ свете становится возможной в любых условиях, благодаря Pro 4.

265 грн

Просмотровый детектор модели PRO 12 LPM имеет широкую популярность в использовании в финансовой и торговой сфере. С помощью данного детектора вы в считанные секунды можете проверить на подлинность деньги, что является распространенными в финансовом обороте.

930 грн

Детектор банкнот PRO-12PM - просмотровое устройство, созданное для экспертной оценки подлинности купюр. Модель может включаться в работу  по команде сенсоров, реагирующих на движение.

670 грн

Компанія Pro відома, в першу чергу, своїми надійними детекторами валют та цінних паперів та лічильниками банкнот. Детектор валют – це пристрій, що обладнаний ультрафіолетовими лампами та надає можливість визначити наявність захисних елементів на тому чи іншому фрагменті грошей, банкнот, документів та іншого. Існують також дорогі детектори валют – що працюють не за рахунок УФ освітлення, а за допомогою інфрачервоного або ж іншого світу. Дані моделі дорогих детекторів достовірності використовуються в банках, нотаріальних конторах та інших юридичних, економічних, державних службах. Для належного використання ультрафіолетового детектори для перевірки фальшивих грошей необхідно знати основні та додаткові елементи захисту на кожній банкноті. Банкноти різних номіналів можуть відрізнятися по ступеню захисту, варіантів виконання даної захисту і від її елементів. Всім купюрам певної валюти притаманні спільні мітки та правила визначення автентичності. Це необхідно знати кожному спеціалісти, котрий працює з грошовими операціями.

Кпити надійну модель детектору в Україні в сервісному центрі Ліга Сервіс. Наші фахівці підберуть найкращу модель, що притаманна саме вашому бізнесі.