MOTOROLA

Ручной сканер Symbol LS2208 от популярной американской компании Motorola обеспечивает очень высокую производительность сканирования при доступной, демократичной цене. Symbol LS2208 отличается от своих конкурентов малым весом и сбалансированным форм-фактором, обеспечивает очень быстрое и надежное сканирование, имеет широкий функционал при сравнительно невысокой цене.

2 650 грн

Motorola – це один з найпопулярніших виробників в світі у сфері телекомунікацій та інтегрованого типу, а також електронних систем вбудованого типу. Компанія була названа в списку Fortune 100 як найбільш велика американська фірма. Центральний офіс компанії знаходиться в американському місті Шаумбурге біля Чикаго. Motorola була заснована як сімейна справа в 1928 році братами Галвинами та першою назвою сталая Galvin Manufacturing. Свою сьогоднішню назву компанія Galvin Manufacturing Corporation отримала в 1947 році, і з того часу її знають як Motorola. Це було пов’язано з тим, що Motorola  стала найбільш успішною торговою маркою компанії.

У 1956 році компанією Motorola було створено перший в світі  пейджер, це обладнання яке отримувало повідомлення, адресовані тільки йому.  Найпопулярнішими користувачами пейджерів були менеджери та працівники медичних установ. Пізніше такі пристрої стали доступні людям, які хотіли бути доступним у будь-якийчас, та їх популярність дуже зросла.

Motorola – це перша в світі компанія, що винайшла нинішню систему стільникового зв'язку. Саме  Motorola  належить такий грандіозний винахід першого в світі портативного стільникового телефону типу – це комерційна модель Motorola DynaTAC 8000X що з'явилася в березні 1983 року.

Крім стільникових телефонів, фірма Motorola виробляє модеми для телемереж кабельного ТБ, зарядні пристрої для батарей побутового призначення, створює мережеве обладнання WiMAX  та обладнання для торгівлі такі як сканери штрих кодів.

Купити сканер штрих-коду компанії  Motorola в Україні ви можете в сервісному центрі торгового обладнання Ліга Сервіс. Наші спеціалісти допоможуть підібрати найкращу модель, яка буде повністю задовольняти потреби вашого бізнесу.