Godex

Настольный принтер этикеток Godex RT200 – это модель термотрансферного принтера для печати на этикетках штрих-кода и различных графических элементов. Прибор специально разработан для эксплуатации среднего уровня нагрузки.

8 720 грн

Компанія Godex розпочала свою роботу в 1993 році. Godex займається виготовленням принтерів для друку етикеток та штрих-кодів. Протягом всього часу роботи бренд зайняв на світовому ринку дуже міцні позиції і став відомий в якості передового виробника в області виготовлення обладнання для оптимізації бізнесу. Принтери етикеток Godex здатні задовольнити будь-які запити підприємства в області друку етикеток.

Принтери етикеток від виробника Godex можуть мати різне призначення. Деякі моделі термопринтерів початкового класу для невеликої інтенсивності роботи, характеризуються простим інтерфейсом, стандартним функціоналом та невисокою вартістю. Термотрансферні принтери з високим рівнем продуктивності широко використовуються в цехах та в оптових магазинах. Абсолютно всі, без виключення моделі принтерів компанії Godex – це ідеальна якість якість і надійність. 

Купити принтери Godex в Україні в сервісному центрі Ліга Сервіс. Наша компанія офіційний представник Godex. Ми допоможимо у виборі найкращої моделі принтера та допоможимо у персональному налаштуванні.