DORS

Компанія виробник детекторів DORS почала свою роботу декілька років назад, але за увесь цей час всі пристрої  змогли завоювати популярність дякуючи вдалому поєднанню декількох характеристик: невисокої ціни, зручності в експлуатації та високої рівня якості.

756 грн

Універсальний автоматичний детектор не має абсолютно ніяких обмежень щодо кількості визначуваних валют, може працювати зі всіма світовими валютами. Дана модель має невеликі габарити, а його максимальна швидкість перерахунку - 60 банкнот за хвилину. Прилад має кольоровий сенсорний РК-дисплеєм високого розрішення (діагональ 3,5"), та має легкий в сприйнятті, зрозумілий анімаційний інтерфейс. Ергономічна конфігурація дозволяє поміщати всі банкноти будь-якою стороною. Новітні технології, що застосовуються для розробки даної моделі роблять його практично унікальним, не має аналога серед своїх конкурентів.

7 316 грн

Універсальний просмотровий детектор DORS 1200 спеціально розроблений  для комплексного візуального контролю достовірності валюти та  іншої захищеної поліграфічної продукції. DORS 1200 має сучасний та приємний дизайн та зручні, невеликі розміри. Мають дуже широкий функціонал, високий рівень ефективності та простоту в експлуатації.

5 670 грн

Автоматичний детектор валют  DORS 200 спеціально був створений для визначення повної достовірності банкнот доларів США абсолютно всіх номіналів, починаючи з випуску 1988 р.

DORS 200 має невеликі компактні розміри та приємний дизайн. Має високу та швидку перевірку та великий ресурс  детекції.  Легкий в експлуатації.  

Автоматичний детектор dors 200 має високий рівень швидкості в 75 банкнот в хвилину.  Має два режиму роботи - основним та допоміжним, детектор DORS 200 зручний при роботі в обмеженому просторі.

4 320 грн

Ультрафіолетовий детектор DORS 115 спеціально призначений для професійного візуального контролю достовірності банкнот різноманітних валют, цінних паперів, документів суворого обліку на захищених бланках, документів тих, що засвідчують особу, акцизних і спеціальних марок і іншої захищеної поліграфічної продукції.

579 грн

Універсальний просмотровий  детектор DORS 1300 призначений для повного візуального контролю та достовірності банкнот різних валют, та цінних паперів та іншої захищеної поліграфічної продукції.

8 370 грн

Інфрачервоний детектор DORS 1100 спеціально створений для візуального визначення достовірності банкнот різних валют, цінних паперів, документів, акцизних та спеціальних марок по наявності і розташуванню захисних інфрачервоних міток.

3 260 грн

Інфрачервоний просмотровий детектор DORS 1000 M2 спеціально був виготовлений для візуального контролю достовірності банкнот різних валют та іншої захищеної поліграфічної продукції щодо наявності, розташуванню та якості виконання захисних інфрачервоних міток.

2 295 грн

Ультрафіолетовий детектор DORS 135  розроблений для професійного візуального контролю достовірності банкнот абсолютно різних валют, цінних паперів, документів суворого обліку на захищених бланках, документів тих, що засвідчують особу, акцизних та спеціальних марок а також іншої захищеної поліграфічної продукції.

810 грн

Ультрафіолетовий переглядовий детектор  DORS 50 спеціально виготовлений  для візуального визначення достовірності банкнот будь-яких валют, цінних паперів, документів, акцизних або спеціальних марок.

324 грн

Dors 60 це надійний ультрафіолетовий детектор валют. Серія DORS 60 спеціально розроблена для перевірки якості справжності грошових купюр (будь-якої валюти), акцій, облігацій, векселів, будь-яких цінних паперів, що також треба перевіряти на справжність, якщо на таких є захисні елементи, які будуть підсвічені при ультрафіолетової під свідкою.

512 грн

На сьогоднішні день,  можливість оптимізації робочого процесу набуває  дуже важливого значення. Щоб виключити тривалу та рутинну роботу з визначити справжність  документів із спеціально нанесеними захисними символами, і також грошових знаків, необхідно взяти до уваги продукцію відомої фірми DORS. Компанія зарекомендувала себе на території не тільки на території пострадянського простору, але й по всій Європі.  Широкий асортимент та модельний ряд банківського обладнання DORS включають в себе детектори, лічильники, пакувальники та різноманітні комплектуючі та аксесуари.

У виробничому процесі банків, торгових мереж та держустанов необхідним обладнанням стане детектор валют DORS. Не звертаючи увагу на дуже жорсткий контроль з боку правоохоронних органів, фактів проникнення в обіг підроблених купюр різноманітних  валют нестала менша кількість. З метою визначення достовірності грошової одиниці, а також розпізнавання та сортування при перерахунку, використання апаратів DORS стає просто необхідним для будь-якої компанії.

Компанія «DORS» надає всім своїм клієнтам дуже  широкий спектр офісної та банківської техніки. Щоб з економити час, що використовується для розпізнавання справжності банкнот, інженерами фірми були розроблені детектори всіх типів:

- ультрафіолетові переглядові моделі;

- інфрачервоні переглядові;

- автоматичний детектор валют DORS;

- візуалізатори прихованих зображень магнітних міток і захисних голограм.

Робота з грошима – це високий рівень відповідальності. В даній сфері все має бути чітко і злагоджено, помилки недопустимі.  Банківське обладнання DORS – запорука успіху Вашого бізнесу.

Купити банківське обладнання DORS в Україні в сервісному центрі Ліга Сервіс. Ви можете придбати найкращі моделі детекторів валют в нашій компанії. Ми допоможемо в налаштуванні та сервісному обслуговуванні будь-якого обладнання.