DoCash

Інфрачервоний детектор DoCash DVM mini підійде для інтенсивної роботи касира в супермаркеті, працівника банківських установ  та інших фахівців організацій абсолютно різних сфер діяльності де необхідна перевірка справжності. Дякуючи детектору валют  можна швидко перевірити  справжність  банкнот, та цінних паперів, паспортів або інших цінних паперів.

2 500 грн

Детектор банкнот DoCash 502 спеціально  застосовуються для оперативної та комплексної перевірки справжності різних банкнот, цінних паперів, кредитних карток. З допомогою детекторів також можна легко визначити флуоресцентні мітки, що наносяться на етикетки та упаковку своїх товарів з метою захисту від фальсифікації.

638 грн

DoCash 025  це самий компактний переглядовий детектор у своїй категорії. Його розміри ― 180 х 10 х 110. Апарат займає дуже невелику площу на робочому місці касира .

406 грн

DoCash - це відомий виробник професійного обладнання для роботи з готівкою, що зроблено компанії німецького походження DoCash GmbH разом з відділом R&D (досліджень та розвитку) російської компанії «Гамма-Центр».

Обланання, що створюється DoCash – це широкий спектр спеціалізованого устаткування для роботи з готівкою та зберігання цінностей. Компания виробляє  детектори валют, лічильники та пакувальникии для банкнот, електронні касири та лічильники монет, обладнання для депозитаріїв і багато іншого.

Під час створення техніки DoCash викристовуються новітні та передові надійні техноллогії в розробці банківського обладнання. Вся техніка DoCash виробляється на підприємствах країн Європи, Азії та Росії. Ліга Сервіс здійснює гарантійне і післягарантійне обслуговування техніки DoCash профілактичні роботи, а також ремонт будь-якої складності, як на території замовника, так і у власному сервісному центрі.

Компанія DoCash має широкий асортимент техніки та дозволяє повністю обладнати робоче місце оператора в банку або кредитну організацію та повністю відповідає потребам  підприємства роздрібної торгівлі, сфери обслуговування, пасажирських перевезень, казино та ігрових центрів.
Місія марки DoCash - прискоити обіг готівки та скоротити витрати на його організацію шляхом просування сучасних технологій в сфері обробки грошей.