DoCash

Инфракрасный детектор DoCash DVM mini подойдет для интенсивной работы кассира в супермаркете, работника банковских учреждений и других специалистов организаций абсолютно разных сфер деятельности где необходима проверка подлинности. Благодаря детектору валют можно быстро проверить подлинность банкнот, паспортов или других ценных бумаг.

2 500 грн

Детекторы банкнот DoCash 502 применяются для оперативной и комплексной проверки подлинности различных банкнот, ценных бумаг, кредитных карточек. С помощью детекторов можно легко определить флюоресцентные метки, которые наносятся на этикетки и упаковку товаров с целью защиты от фальсификации.

638 грн

DoCash 025 это самый компактный просмотровый детектор в своей категории. Его размеры - 180 х 10 х 110 мм. Аппарат занимает очень небольшую площадь на рабочем месте кассира.

406 грн

DoCash - це відомий виробник професійного обладнання для роботи з готівкою, що зроблено компанії німецького походження DoCash GmbH разом з відділом R&D (досліджень та розвитку) російської компанії «Гамма-Центр».

Обланання, що створюється DoCash – це широкий спектр спеціалізованого устаткування для роботи з готівкою та зберігання цінностей. Компания виробляє  детектори валют, лічильники та пакувальникии для банкнот, електронні касири та лічильники монет, обладнання для депозитаріїв і багато іншого.

Під час створення техніки DoCash викристовуються новітні та передові надійні техноллогії в розробці банківського обладнання. Вся техніка DoCash виробляється на підприємствах країн Європи, Азії та Росії. Ліга Сервіс здійснює гарантійне і післягарантійне обслуговування техніки DoCash профілактичні роботи, а також ремонт будь-якої складності, як на території замовника, так і у власному сервісному центрі.

Компанія DoCash має широкий асортимент техніки та дозволяє повністю обладнати робоче місце оператора в банку або кредитну організацію та повністю відповідає потребам  підприємства роздрібної торгівлі, сфери обслуговування, пасажирських перевезень, казино та ігрових центрів.
Місія марки DoCash - прискоити обіг готівки та скоротити витрати на його організацію шляхом просування сучасних технологій в сфері обробки грошей.