ДНЕПРОВЕС

FEH

Ваги лабораторні електронні FEH (0,01 г) використовують для вимірювання точної ваги товару до 300 грам та кроком дискретності 0.01 грам.

2 770 грн

Торгові електронні ваги F902H-EC2 широко використовуються у сфері торгівлі. F902H-EC2 є хітом продажів серед всіх моделей торгових ваг та мають метрологічну повірку та внесені до державного реєстру.

1 800 грн

Електронні торгові ваги F902H-ED1 для торгівлі на прилавках підвищеної точності, українського виробництва ДНЕПРОВЕС на основі корейської електроніки.

1 939 грн

Торгові електронні ваги F902H-EDPro призначені для використання в різноманітних сферах торгівлі. Їх можна побачити в торгових павільйонах, на ринках, роздрібних та оптових магазинах, супермаркетах. 

3 020 грн

Електронні торгові ваги F902H-ED широко використовуються в різноманітних сферах торгівлі. Ваги мають пам'ять на ціну товару, порядок операцій зважування та підрахунок всієї вартості товару що зважується, що спрощує та прискорює роботу продавця.

2 390 грн

Електронні торгові ваги серії F902H-EC1 застосовуються у сфері торгівлі в роздрібних магазинах, супермаркетах, кіосках та лотках, на ринках та інших торгових місцях.

2 145 грн

Електронні торгові ваги F902H-ЄС до 3, 6, 15, 30 кг підходять для використання у сфері торгівлі на кондитерських відділах та в сфері громадського харчування.

2 199 грн

Електронні торгові ваги F902H-EL1 настільні без стійки, це один з кращих варіантів для вашого бізнесу. На передній панелі розташована спеціальна зручна клавіатура з великими клавішами.

1 330 грн

Електронні торгові ваги серії F902H-30L1 – модель електронної апаратури для вимірювання маси предметів торгівлі різноманітною вагою. Надійна розширена платформа забезпечує повний комфорт при зважуванні обємних товарів та пакунків.

1 300 грн

Торгові ектронні ваги F902H-35ЖК є повнофункціональною бюджетною моделлю. Дана модель має межу зважування до 35 кг та крок поділки 5г.

1 350 грн

Електронні торгові ваги серії F902H-EL спеціально розроблені для зважування різноманітнихтоварів та вантажів при торгових, облікових і технологічних операціях, а також для розфасовки в цехах і розрахунку вартості.

1 570 грн

Електронні торгові ваги серії F902H-CL широко використовують підприємства, що займаються торгівлею  та розфасовкою різноманітної продукції в цехах. Важливою функцією, яку мають ваги F902H-CL є можливість регулювання та контролю включення і відключення економ режиму.

1 550 грн

Електронні торгові ваги серії F902H-CL1 призначені для зважування різних видів вантажів при торгових, облікових і технологічних операціях, а також для фасовки і розрахунку вартості товару на підприємствах торгівлі і громадського харчування.

1 970 грн

Електронні торгові ваги F902H-ЕСЅ призначені для визначення ваги товару та обчислення всієї вартості усіх придбаних продуктів.

2 490 грн

Електронні торгові ваги F902H-ЕDS компанії ДНЕПРОВЕС з нержавіючої сталі використовуються для підприємств, що займаються оптовую та роздрібною торгівлею, розфасовкою на складах та невеликих цехах.

2 350 грн

Електронні торгові ваги серії F902H-E спеціально застосовуються на різноманітних торгівельних точках, супермаркетах та магазинах роздрібної торгівлі.

2 775 грн

Електронні торгові ваги FS608D ідеально підійдуть для невеликих вантажів вагою до 300 кг. Модель має просторий майданчик розмірами 600 на 800 міліметрів, що виготовлена з рифленої сталі. Ідеально підійде для використання на торгових точках, фасувальних цехах та на виробництві, де виникає потреба зважування вантажів.

4 690 грн

Електронні товарні ваги серії FS608ET широко застосовуються у різних сферах торгівлі та виробництва. FS608ET можна побачити на підприємствах, що займаються торгівлею або розфасовкою сипучих товарів, в пунктах пройому металобрухту, в цехах та фабриках в яких необхідне зважування товарів.

7 390 грн

Електронні товарні ваги серії FS608-E широко застосовуються у різноманітних сферах. Їх можна зустріти у торговій сфері, при фабричному виробництві, на пташиних та м'ясних фермах, пунктах прийому металобрухту, у цехах де проходить розфасовка продуктів, та інших технологічних операцій де виникає потреба зважування товарів.

5 990 грн

Товарні ваги серії FS608A від лідера виробника ваговимірювальних приладів Днепровес.

5 031 грн

Товарні ваги серії FS405-ET - це ваги, що призначені для статичного зважування різних товарів в упаковках, лягають на вантажний приймальній платформі.

3 990 грн

Ваги товарні електронні FS405D використовуються в виробничих сферах та сферах торгівлі, на продовольчих фабриках, розфасовочних пунктах та в пунктах де приймають металобрухт.

2 583 грн

Електронні товарні ваги серії FS405L часто застосовуються в торгівлі та на виробництві. Їх можна побачити на фабриках, цехах, в пунктах пройому металобрухту в фасувальних станціях.

2 920 грн

Товарні електронні ваги серії FСS-C є вкрай необхідними для вимірювань ваги вантажів при облікових і різноманітних технологічних операціях в торгівлі, промисловості, в сільськогосподарському ділі та в побуті.

3 204 грн

Компанія "ДНЕПРОВЕС" лідер у сфері вагового обладнання в Україні. "ДНЕПРОВЕС" пропонуює найвищу якість електронних ваг та вагового обладнання. Сервісний центр Ліга Сервіс є офіційним партнером компанії ДНЕПРОВЕС. Інженери відомої дніпропетровської компанії мають високий освітній рівень в області механіки і радіоелектроніки. 
Наявність кваліфікованих спеціалістів, матеріально-технічної бази та зразкових засобів повірочних вимірювань ДНЕПРОВЕС виробляє тільки найкраще сертифіковане вагове обладнання.

Ваги компанії ДНЕПРОВЕС - точність, надійність, доступність!

Електронні ваги бувають декількох видів. В залежності від мети призначення вони поділяються на: автомобільні ваги, товарні ваги, побутові ваги, кранові ваги, платформні ваги, скотинячі ваги рокла-ваги, лабораторні ваги, ваги, електронні ваги. Основна характеристика таких ваг - це точність і швидкість виміру, вони повинні бути дуже надійними, тому що працюють в надзвичайно важливих сферах нашого життя.

При придбанні ваг компанії "ДНЕПРОВЕС" в сервісному центрі Ліга Сервіс Ви отримуєте надійний продукт і можливість гарантійного та післягарантійного обслуговування в ношому центрі. Ліга Сервіс постійно працює над розширенням свого асортименту, тому з'являються все нові і нові технології, електронні ваги удосконалюються і стають більш зручними у використанні.  Наша компанія рекомендує вам при купівлі електронних ваг звернути свою увагу на ключові моменти, що зможуть вам дати тільки сертифіковані сервісні центри, такі як наша компанія Ліга Сервіс.