Диотермикс

Для печати чеков на различных предприятиях сферы торговли и обслуживания используется термочувствительная кассовая лента. Это тонкая прочная бумага, покрытая специальным слоем, который чернеет при нагревании.

7 грн

Все предприятия, имеющие современное торговое оборудование, не могут обойтись без расходных материалов. Кассовая лента 57 мм не является исключением. Ленту используют в кассовых аппаратах и в чековых принтерах. Печать всей основной информации о покупке является гарантией права для каждого покупателя.

21 грн

Кассовая лента 80 мм продается в рулонах длиной 80 м, диаметром до 80 мм Плотность бумажной основы может быть разной, но колеблется в пределах 48-55 г / м².

31 грн

Фірма "Діотермікс" була заснована в 2005 році в м. Львів. Компанія має багаторічний досвід роботи із самокопіюючим папером, займається виробництвом касової стрічки, стрічки для банкоматів, факс-паперу та паперових рулонів для принтерів. На сьогоднішній день продукція відома на усій території України.

Компанія "Діотермікс" має конкурентні ціни та налагоджене. Багата років сервісний центр Ліга Сервіс співпрацює з фірмою Діотермікс". Ми стали надійними партнерами, що дозволяє купити касову стрічку для касового апарату/фіскального реєстратора за мінімально низькою ціною.

Хочемо запевнити Вас, що Ліга Сервіс прикладе усі зусилля для того, аби чекова стрічка для вашого бізнесу була високої якості, за конкурентними цінами, а наш персонал - високопрофесійним!