Datalogic

Серия сканеров QuickScan идеально сбалансирована по всем параметрам среди ручных сканеров общего применения. Линейный сканер-имиджер QuickScan Lite QW2100 - это устройство специально разработаное для чтения широких и усечённых штрих-кодов, которые широко используются в Украине. Datalogic QW2100 Lite подходит для розничной торговли, легкой промышленности, для работы с банками и для обработки счетов.

1 990 грн

Datalogic – це незаперечний світовий лідер на ринку автоматичного збору даних та автоматизації операцій, що спеціалізується на виготовлені та індивідуальній розробці сканерів штрих-кодів, мобільних комп'ютерів, датчиків виявлення, вимірювання і безпеки, систем машинного зору та лазерного маркування.

Понад 40 років компанія Datalogic  має великий успіх завдяки постійнім інноваціям та швидкому розвитку, постійною консультацію зі своїми клієнтами. Рішення компанії  на сьогоднішній день підвищують ефективність операцій по всій виробничій та збутовій роздрібній торгівлі, в транспортній та логістичних галузях, а також у охороні здоров'я.

Обладнання Datalogic використовуються для багатьох супермаркетів та на касових вузлах, в аеропортах, в службах пошти та транспорту, на виробництвах в різноманітних сферах.  Datalogic пропонує своїм клієнтам  повністю готове комплексне рішення, що з повна задовольняє потребам ринку, та технології, що є результатом професійного досвіду, напрацьованого багатьма роками.

Зараз компанія Datalogic Group – це 2700 співробітників в 30 країнах по всьому світу, виробничі підприємства в США, Бразилії, Італії, Словаччині, Угорщині та В'єтнамі. З 2001 року Datalogic S. p.A. котирується в сегменті STAR італійської біржі під символом DAL.MI. Головний офіс Datalogic Group знаходиться в Італії у місті Болонья.