Certus

Торгові електронні ваги CERTUS Trade СТРд — це надійні, сучасні ваги для торгових підприємств та для сфери громадського харчування.

4 620 грн

Товарні ваги підвищеної точності Certus Hercules CHK A занесені до Держреєстру ЗВТ України. Платформні ваги фірми CERTUS серії Hercules РНК широко використовуються в сільському господарстві та поширені на промислових підприємствах.

13 700 грн

Товарні електронні ваги Certus Hercules широко використовуються на підприємствах всіх галузей промисловості дякуючи стабільним метрологічним характеристикам.

8 999 грн

Ваги електронні Certus Balance СВА - це високоточні лабораторні ваги створені для зважування товарів вагою до 300г. Точність зважування (дискретність) становить 0.005 р.

4 920 грн

Електронні ваги від виробника торгової марки Certus виготовляються компанією T-Scale, що була створена в  1967 році в м. Тайбей, Тайвань.

В 1998 році компанія T-Scale відкриває вже новий завод у м. Шанхай, Китай. У 2012 році розпочинає свою роботу суперсучасний завод по виробництва електронних компонентів та металоконструкцій для промислових ваг.

Завдяки наявності найсучаснішої  науково-технічної бази, постійного контролю над якістю всього обладнання, повну відповідність моделей всім світовим стандартам та повну екологічність всього обладнання, постійне вдосконалення технологій дозволили Certus стати одним із найвпливовіших гравцем на всьому світовому ринку вагового обладнання.

На сьогоднішній день, вироблені моделі на заводі T-Scale, поставляються для багатьох країн світу, переважно, для європейських брендів: Kern , Dibal , Маса-До , WorldWeigh, а з 2012 року компанія дякуючи своїй якості вийшла на ринок в США.

Найголовніші переваги ваг Certus серед своїх конкурентів є:

  • стабільність метрологічних і технічних характеристик при зміні в широких межах параметрів зовнішнього середовища;
  • використання тільки повністю сертифікованих матеріалів;
  • великий модельний ряд, що включає моделі підвищеної точності
  • широкий функціонал, що регулюють можливості ваг та налаштовуються індивідуально під конкретного Замовника;
  • висока якість упаковки;
  • використання нових інновацій при виготовлені всіх електронних компонентів та металоконструкцій ваг та чіткий контроль на всіх етапах виробництва, що гарантує стабільне використання;

Завдяки постійним інноваціям та розширюється асортименту ваги Certus – це продукція вищої якості, з допомогою якої ви можете зважити будь-який товар з потрібною точністю.