CAS

Електронні ваги з друком етикеток CAS CL5000 мають функцію підключення по локальній комп'ютерній мережі (Ethernet). Прості в експлуатації, забезпечують швидку заміну картриджа, широкий двосторонній дисплей, русифіковане меню і великий розмір кнопок клавіатури роблять ваги зручними для використовування користувача.

37 296 грн

Торгові ваги з друком етикеток CAS серії LP/LP-R відносяться до категорії електронних вагів з друком самоклеючих етикеток. Ваги серії CAS LP 1.6 / CAS LP-R 1.6 є найкращим вибором для торгової точки, завдяки своїй функіональності та невисокій ціні.

30 240 грн

Сервісний центр торгівельного обладнання Ліга Сервіс пропонує електронні ваги CAS (Ю. Корея) від самих простих та найдешевших ваг до професійних моделей з самим розширеним функціоналом. В нашій компанії ви можете придбати: торгові ваги з автоматичним розрахунком вартості товару по ціні за вимірювальну одиницю та всією вагою. Торгові ваги повинні мати два дисплеї та можуть бути з печаткою самоклеючих етикеток. Настільні ваги зазвичай застосовуються для зважування вантажів до 30 кг і встановлюються на прилавок. Підлогові ваги (інші назви:промислові ваги, складські ваги) встановлюються на горизонтальній поверхні або на підлозі та використовуються для зважування вантажів від 60 до 600 кг . Рахункові ваги допоможуть з визначенням кількості різноманітного та однотипного штучного товару. Спеціальний захист від пилу та вологи дозволяє працювати з обладнанням в нестандартних, тяжких умовах з підвищеним рівнем вологістю або запиленням. Це може бути наприклад в м'ясній, рибній або кондитерській промисловості. У порівнянні з механічними вагами, електронні ваги CAS мають значно менші допустимі межі похибки та час стабілізації. Корейська компанія виробник CAS несе повний контроль та відповідальність за ваги свого виробництва. Вони є дуже надійними і точними. Не вимагають стороннього спеціального сервісу. Такі ваги ідеально підійдуть для будь-якої торговельної точки: від звичайної торгівлі за прилавком до супермаркетів, ринків, відділів фасування, підприємств громадського харчування, промислових підприємств.