CAS

Електронні ваги з друком етикеток CAS CL5000 мають функцію підключення по локальній комп'ютерній мережі (Ethernet). Прості в експлуатації, забезпечують швидку заміну картриджа, широкий двосторонній дисплей, русифіковане меню і великий розмір кнопок клавіатури роблять ваги зручними для використовування користувача.

37 296 грн

Торговые весы с печатью этикеток CAS серии LP / LP-R относятся к категории электронных весов с печатью самоклеющихся этикеток. Весы серии CAS LP 1.6/CAS LP-R 1.6 является лучшим выбором для торговой точки, благодаря своей функциональности и невысокой цене.

30 240 грн

Сервісний центр торгівельного обладнання Ліга Сервіс пропонує електронні ваги CAS (Ю. Корея) від самих простих та найдешевших ваг до професійних моделей з самим розширеним функціоналом. В нашій компанії ви можете придбати: торгові ваги з автоматичним розрахунком вартості товару по ціні за вимірювальну одиницю та всією вагою. Торгові ваги повинні мати два дисплеї та можуть бути з печаткою самоклеючих етикеток. Настільні ваги зазвичай застосовуються для зважування вантажів до 30 кг і встановлюються на прилавок. Підлогові ваги (інші назви:промислові ваги, складські ваги) встановлюються на горизонтальній поверхні або на підлозі та використовуються для зважування вантажів від 60 до 600 кг . Рахункові ваги допоможуть з визначенням кількості різноманітного та однотипного штучного товару. Спеціальний захист від пилу та вологи дозволяє працювати з обладнанням в нестандартних, тяжких умовах з підвищеним рівнем вологістю або запиленням. Це може бути наприклад в м'ясній, рибній або кондитерській промисловості. У порівнянні з механічними вагами, електронні ваги CAS мають значно менші допустимі межі похибки та час стабілізації. Корейська компанія виробник CAS несе повний контроль та відповідальність за ваги свого виробництва. Вони є дуже надійними і точними. Не вимагають стороннього спеціального сервісу. Такі ваги ідеально підійдуть для будь-якої торговельної точки: від звичайної торгівлі за прилавком до супермаркетів, ринків, відділів фасування, підприємств громадського харчування, промислових підприємств.