Державний реєстр РРО

В Україні постійно ведеться Державний реєстр реєстраторів розрахункових операцій – це перелік усіх моделей РРО, та їх різноманітних модифікацій, що відповідають вимогам нормативно-правових актів і нормативних документів, пройшли державну сертифікацію і дозволені для застосування під час проведення розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг. Реєстр РРО регулярно змінюють та доповнюють.

Державний реєстр РРО складається з двох основних частин:

  • РРО, дозволені до первинної реєстрації,
  • РРО, первинна реєстрація яких заборонена.

Оновлений Реєстр включає 82 РРО (попередній список налічував 78 моделей), які дозволені до первинної реєстрації. Також наданий перелік всіх реєстраторів розрахункових операцій, які були виключені з Державного реєстру в 2016-2017 роках. Експлуатація даних РРО заборонена в Україні по причині не задовільної роботи або не відсутності продажів жадної із моделей.

Сервісний центр торгового обладнання Ліга Сервіс надає всю актуальну інформацію. На нашому сайті www.kassa.org.ua представлены тільки актуальні моделі торгового обладнання для автоматизації вашого бізнесу. Ми надаємо  сертифіковану, професійну підтримку касових апаратів по всій Україні.

Скачати новий Державний реєстр РРО №406 за 07.06.2017.

Комментарии

Пока нет комментариев

Написать комментарий
captcha