Чому ТОП компанії вибирали нас?

Напевно тому, що:

 • даємо 100% гарантії
 • допомагаємо в оформленні всіх документів
 • створюємо максимальний комфорт

А може тому, що:

 • ми можемо більше ніж все
 • готові зрозуміти всі ситуації
 • пропонуємо мінімальні ціни

 

  І це далеко не весь перелік наших переваг. Адже у кожного в життті траплялись такі випадки коли торгова техніка виходить із ладу та потребує миттєвого ремонту. При чому виникає потреба у якісному та швидкому обслуговуванні. Наш сайт www.kassa.org.ua створений спеціально для того, щоб допомогти споживачеві вирішити поточну проблему з технікою без якої дуже складно обійтися у бізнесі.
  Ліга Сервіс займається ремонтом будь-якої складності. Ми працюємо з таким торговим обладнанням як: портативні касові апарати, фіскальні реєстратори, термопринтери, сканери штрих кодів, торговими вагами та ін. Наші інженери завжди підкажуть та порадять які дії треба зробити для рішення дрібної проблеми, та готові завжди виїхати на об`єкт для комплексного ремонту техніки.
  Наша компанія співпрацює з усіма виробниками РРО і являється автоизованим сервісним центром. Найбільша перевага в тому, що в нашому сервісному центрі обов'язково є в наявності все необхідне для ремонту обладнання і запчастини для виробів конкретного виробника. Навіть, якщо на момент надходження несправної техніки певних деталей для неї на складі не буде, то завдяки домовленості центру з постачальниками, вона неодмінно з'явиться протягом декількох днів. Ліга Сервіс - це компанія, що забере на себе всі складності з автоматизацією вашого бізнесу та обслуговування всього торгового обладнання.

 

Комментарии

Пока нет комментариев

Написать комментарий
captcha